CZEGO SZUKASZ?

Wpisz czego szukasz i jakiej kategorii ogłoszeń to dotyczy

Sprawdź oferty biur nieruchomości z Suwałk i okolicy

Agroczos OGŁOSZENIE FIRMOWE

April 15, 2019 10:03 - Transport/Przeprowadzki - Choszczno

0.00 zł

  • img
Szczegóły ogłoszenia
Nasza kompania Agroczos, Adres: Gorzowska 11,73-200 Choszczno, Telefon: 95 747 28 39, E-mail: biuro@agroczos.pl oferuje: Usługi agrotechniczne - Sporządzamy fachowe usługi agrarne a także zarządzamy obsługą gospodarstw rolniczych.Na wszystkie produkowane prace jak i usługi posiadamy zezwolenia i zalegalizowania. Czas realizacji ustalamy wedle wymogów klienta indywidualnie. Biomasa - Zajmujemy się doradztwem, pomocą w produkcji, odbiorem oraz załadunkiem towaru. Skupujemy biomasę z kukurydzy czy też słomy zbożowej w miejscowości Choszczno.
Wytwórczość zboża i rzepaku- Nasza fabrykacja ma doświadczenie oparte na uprawianiu całego szeregu rodzai zbóż przeznaczonych na konsumpcje i paszę takie jak; rzepak, rośliny strączkowe czy kukurydzę.
Transport- Dopuszczamy wykwalifikowanych kierowców, przewoźników oraz wysokojakościowy rynsztunek. Transprty, które proponujemy to; Transport krajowy- Jest to fabrykowanie usług w zakresie frachtu osób ewentualnie rzeczy wehikułami, które są wychwycone na okręgu Polski.Transport międzynarodowy- Jest to przemieszczanie ludzi ewentualnie rzeczy na pole innego kraju ewentualnie sprowadzanie zza krawędzi do Krajowy.
101099
Ogłoszeń
102
Miast
4461
Użytkowników
1028
Zarejestrowanych
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.