Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Praca > Dam pracę

  Kierownik salonu medycznego - Konsultant do spraw zaopatrzenia ortopedycznego OGŁOSZENIE FIRMOWE

August 14, 2022 12:06 - Dam pracę - Olsztyn
  • img
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Dynamicznie rozwijająca się Firma zatrudni osobę na stanowisko kierownika salonu medycznego - konsultanta do spraw zaopatrzenia ortopedycznego na terenie Olsztyna.

Opis stanowiska:

* zarządzenie salonem medycznym zorientowanym na indywidualne produkty ortopedyczne
* sprzedaż zaopatrzenia ortopedycznego, medycznego i rehabilitacyjnego
* wystawianie dokumentów handlowych
* obsługa kasy fiskalnej i programu magazynowego
* obsługa programów Microsoft Office
* praca z pacjentem, indywidualne doradztwo medyczne
* kompleksowa obsługa klienta

Wymagania:

* doświadczenie w pracy w sklepie medycznym
* wykształcenie kierunkowe będzie dodatkowym atutem: fizjoterapeuta, pielęgniarka, farmaceuta.
* dyspozycyjność pn-pt 9-17
* wpis do KIF dodatkowym atutem

Oferujemy:

* szkolenie od podstaw
* zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (okres próbny – umowa zlecenie)
* atrakcyjny system wynagrodzenia

CV prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@runmed.eu
Prosimy w tytule maila dodać OLSZTYN
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu