Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Moda i uroda

  Adidas od supersklep.pl OGŁOSZENIE FIRMOWE

July 6, 2022 15:31 - Moda i uroda - Kraków
50.00 zł
  • img
  • img
Szczegóły ogłoszenia
”Supersklep” to internetowy sklep sprzedający wyłącznie ubrania i obuwie najlepszych marek m. in. Vans, New Balance, Dragon, DC, Quiksilver, Emerica, Nike i wielu innych. Osiągalne w niej produkty charakteryzują się bardzo wysoką jakością, zatem dosłownie zachwycą również surowych klientów. Sama oferta jest tak szeroka, że zawsze znajdziemy w niej coś, co akurat nas interesuje.
Internetowy sklep rozdziela się na 5 głównych oddziałów przedstawiających 5 odrębnych charakterów. SNEAKERS SHOP to sekcja fanów butów sneakers i kicks. STREETWEAR SHOP odzwierciedla styl związany z garderobą miejską. SKATEBOARD SHOP natomiast jest segmentem z historią- to jeden z pierwszych sklepów internetowych związanych z kulturą skate. SNOWBOARD SHOP ma w ofercie doskonałej jakości ekwipunek i odzież snowboardową. Ogromna oferta HIP-HOP SHOP spełnia pragnienia nawet najbardziej rygorystycznych kontrahentów. Każdy ze sklepów oferuje w swoim asortymencie ogrom akcesoriów i dodatków.

Doskonała jakość wszystkich produktów łączy się tutaj także z dogodnymi cenami. Jeżeli ktoś jest w takim razie zainteresowany kulturą hip hop lub sportami ekstremalnymi to obowiązkowo musi zainteresować się ogółem oferty trochę bliżej!
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.